11

Automatyczna
preselekcja

Wszystkie propozycje wydawnicze automatycznie uporządkowane od najlepiej dopasowanych

11

Zarządzanie
propozycjami

Wygodne narzędzie do porządkowania propozycji – akceptowania, odrzucania lub zapisywania na później

11

Automatyczna korespondencja

Powiadamiamy autora automatycznie o Twoich decyzjach dot. jego propozycji. Oszczędzamy Twój czas.

Nie pozwól by nietrafione propozycje wydawnicze marnowały Twój czas

Jeśli na Twój email trafiają setki lub tysiące nieprzemyślanych propozycji od autorów, przez które przekopujesz się godzinami, zanim wyłuskasz tę wartościową, której chcesz się przyjrzeć, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

BookScout.ai automatycznie przeanalizuje treść każdej propozycji i porówna ją z profilem Twojego wydawnictwa lub z zestawem kryteriów określonych przez Ciebie. Otrzymasz ranking propozycji wydawniczych wg ich trafności wyświetlony w formie listy ułatwiającej przeglądanie, filtrowanie i sortowanie.

Przetestuj unikalną aplikację do automatycznego
wyszukiwania oraz przeszukiwania rękopisów

Spokój i uwaga dla spraw wymagających Twoich umiejętności i doświadczenia

Czy to nie irytujące, że tak wielu autorów kieruje swoje propozycje do wydawnictw, nie sprawdzając wcześniej ich profilu i specjalności poszczególnych redaktorów? Chciałoby się wszystkie takie wiadomości hurtem wyrzucić do śmieci. Kto jednak zagwarantuje, że nie ma wśród nich czegoś naprawdę cennego?

A gdyby tak wartościowe propozycje wydawnicze same wypływały na szczyt Twojej listy? Gdyby można było zapoznać się z nimi wszystkimi bez konieczności przekopywania się przez spam i bez ryzyka przeoczenia czegoś ważnego?

Teraz to możliwe dzięki serwisowi BookScout.ai.

Sprawdź, jak możesz zwiększyć skuteczność i wydajność
swojego wydawnictwa z pomocą BookScout.ai

Zawsze kompletne propozycje wydawnicze

Czy zdarz Ci się otrzymywać ciekawe propozycje wydawnicze, w których jednak brakuje ważnych elementów, np. streszczenia, określenia docelowej grupy czytelniczej, albo przykładowego fragmentu treści? Albo takie, w których jest wszystko co trzeba, ale w tak przedziwnym porządku, że trudno się doszukać konkretu, który akurat Cię interesuje?

BookScout.ai wypyta dla Ciebie autora każdej propozycji o wszystko, co Cię interesuje, a odpowiedzi zaprezentuje Ci w standardowym układzie – każda informacja, której szukasz, zawsze będzie na swoim miejscu.

Chcesz wypróbować? Śmiało.

Jak to działa?

1
Zbieranie propozycji dla Ciebie

Generujemy dla Ciebie unikalny link, pod którym autorzy mogą składać Ci propozycje wydawnicze. Wystarczy, że umieścisz go na stronie wydawnictwa.

2
Automatyczna preselekcja

Każda propozycja jest wstępnie analizowana przez algorytmy sztucznej inteligencji, porównywana z Twoimi kryteriami i oceniana pod względem dopasowania do nich.

3
Ranking propozycji wydawniczych

Po zalogowaniu do serwisu widzisz listę wszystkich nadesłanych do Ciebie propozycji uporządkowanych począwszy od najlepiej dopasowanych.

4
Alert email o wartościowych propozycjach

System automatycznie powiadamia Cię emailem, gdy pojawi się nowa propozycja, której stopień dopasowania jest wystarczająco wysoki.

5
Dostęp do szczegółów propozycji

Wszystkie informacje przekazane przez autora propozycji wyświetlamy Ci w przejrzystym, ustandaryzowanym układzie. Zawsze wiesz gdzie znajdziesz informacje o gatunku literackim, gdzie opis utworu lub jego streszczenie, a gdzie informacje o autorze.

6
Zarządzanie propozycjami

Możesz wygodnie porządkować propozycje – jednym kliknięciem decydować, którą odrzucasz, którą zapisujesz do późniejszej analizy, a którą przyjmujesz, by podjąć rozmowy z autorem.

7
Automatyczna korespondencja

Kiedy podejmujesz działania lub decyzje dot. poszczególnych propozycji, system automatycznie wysyła autorowi standardowe powiadomienia email. Ty oszczędzasz czas, a autor jest poinformowany.

Sprawdź, jak możesz zwiększyć wydajność i skuteczność wydawnictwa oraz ułatwić pracę redaktorom

Zapraszamy do kontaktu

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub za pomocą formularza.

+48 883 00 88 22        kontakt@literacka.com.pl

  Czy BookScout.ai może analizować rękopisy, które nadsyłają do mnie autorzy i rekomendować mi te najlepiej rokujące?

  Tak. Generujemy specjalnie dla Ciebie unikalny formularz online, poprzez który autorzy mogą przekazywać Ci rękopisy. Wystarczy, że opublikujesz link do tego formularza na swojej stronie www wraz z informacją dla autorów, by wszelkie zgłoszenia kierowali właśnie tym kanałem. W ten sposób rękopisy trafiają jednocześnie do Ciebie oraz na nasz serwery, na którym są poddawane analizie. Za pośrednictwem naszej aplikacji masz swobodny dostęp do wszystkich plików oraz informacji, jakie przekazują Ci autorzy. My dodajemy do każdego zgłoszenia informację o tym na ile jest ono dopasowane do Twoich kryteriów wydawniczych i pomagamy wygodnie filtrować, sortować, przeglądać i kategoryzować rękopisy. Wysyłamy Ci też specjalne powiadomienie email, kiedy tylko zidentyfikujemy szczególnie dobrze rokujący rękopis.

  Czy mogę poddać analizie treść rękopisów lub książek z mojego archiwum?

  Tak. Wystarczy, że przekażesz nam pliki zawierające treści, jakie chcesz poddać analizie. Nasz system przetwarza pliki w formacie TXT, DOC lub DOCX, EPUB lub ewentualnie PDF.

  Jak zabezpieczane są moje treści, które przekazuję do analizy BookScout.ai?

  Pliki zawierające treść rękopisów lub wydanych już książek pobieramy za pośrednictwem prywatnej chmury zabezpieczonej hasłem. Dodatkowo każdy plik zabezpieczony jest hasłem, a także znakiem wodnym identyfikującym BookScout.ai. Pliki przechowywane są na zabezpieczonym serwerze, do którego dostęp mają tylko 3 osoby: administrator i programiści data science. Serwer pracuje w sieci wewnętrznej i jest dostępny jedynie poprzez serwer brzegowy.  

  Rejestracja